висота: 225 см
ширина: 198 см
глибина: 62 см
ширина: 198 см
глибина: 62 см
Виробництво: фабрика BRW (Україна).
Випускається в кольорі: білий;
Використовувані матеріали:
корпус - ДСП;
фасад - МДФ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2250 мм |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Глибина | 620 мм |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Кількість дзеркал | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Ширина | 1980 мм |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 1980 мм |
| Глибина шафи | 620 мм |
| Ширина шафи | 2250 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 890 ₴

