Опис товару
Розмір (Ш/Г/В): 41/41/47.5 см.
Матеріал хром / ПВХ
Колір: чорний, кремовий, помаранчевий, бежевий, світло-коричневий
Розмір (Ш/Г/В): 41/41/47.5 см.
Матеріал хром / ПВХ
Колір: чорний, кремовий, помаранчевий, бежевий, світло-коричневий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Бежевий, Кремовий, Коричневий |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 475 мм |
| Глибина табуретки | 410 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴





