Опис товару
Розмір (Ш/Г/В): 51/55/82/47 см.
Матеріал: масив бука / тканина
Колір: Дуб Медовий / INARI 95, Дуб Медовий / INARI 87, Дуб Сонома / INARI 23, Дуб Медовий / INARI 22, Білий / INARI 91, Дуб Сонома / INARI 91
Розмір (Ш/Г/В): 51/55/82/47 см.
Матеріал: масив бука / тканина
Колір: Дуб Медовий / INARI 95, Дуб Медовий / INARI 87, Дуб Сонома / INARI 23, Дуб Медовий / INARI 22, Білий / INARI 91, Дуб Сонома / INARI 91
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Синій, Сірий, Дуб сонома, Бежевий |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Дуб Медовий / INARI 95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 180 ₴










