Опис товару
Виготовлений з матурального дерева,зручний і масивний,такий стілець буде незамінним у вашій вітальні,столовій чи кухні.
Розмір (Ш/Г/В): 42/58/97/49 см.
Матеріал: масив буку /тканина
Колір: Дуб Сонома / дуб медовий,синій,сірий,зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1030 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴








