Опис товару
Розмір (Ш/Г/В): 46/57/96/47 см.
Матеріал: масив буку / тканина
Колір: дуб медовий,дуб сонома,білий
Розмір (Ш/Г/В): 46/57/96/47 см.
Матеріал: масив буку / тканина
Колір: дуб медовий,дуб сонома,білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 960 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Темний Горіх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 320 ₴




