Обертове крісло на кухню, в вітальню K588 Halmar

влевовправо
Опис товару
Стілець виконаний в сучасному класичному стилі з функцією обертання
Розмір (Ш/Г/В): 55/60/89/50 см.
Матеріал: метал / тканина
Колір: Основа чорна / тканина оксамит бежевий.сірий,попелястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Бежевий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Бежевий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Наявність підлокітників | Так |
| Поворотний механізм | Так |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 890 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина | 550 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина, Оксамит |
| Сидіння | Оксамит |
| Спинка | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Світло-Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 912 ₴


Відправка з 24 квітня 2026