Опис товару
Розмір (Ш/Г/В): 44,5/49/90/45 см.
Матеріал: масив бука / тканина
Колір: Темний горіх / Vila 2, Дуб Сонома / Inari 23
Розмір (Ш/Г/В): 44,5/49/90/45 см.
Матеріал: масив бука / тканина
Колір: Темний горіх / Vila 2, Дуб Сонома / Inari 23
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Горіх темний |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Темний Горіх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 240 ₴



