Опис товару
Розмір (Ш/Г/В): 42/58/96/45 см.
Матеріал: масив дерева / еко шкіра
Колір: бук / кремовий
Розмір (Ш/Г/В): 42/58/96/45 см.
Матеріал: масив дерева / еко шкіра
Колір: бук / кремовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Кремовий |
| Колір оббивки | Кремовий |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 960 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 492 ₴



