Опис товару
Розмір (Ш/Г/В): 43/53/93/47 см.
Матеріал: хром / тканина
Колір: бежевий, чорний/хром
Розмір (Ш/Г/В): 43/53/93/47 см.
Матеріал: хром / тканина
Колір: бежевий, чорний/хром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Бежевий |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Бежевий |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | хромована сталь |
| Каркас стільця | хромована сталь |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Спинка | тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 136 ₴


