Опис товару
Стільці в стилі модерн-чудове рішення для вашої кухні.
Розмір (Ш/Г/В): 44/59/100/47 см.
Матеріал хром / еко шкіра
Колір: білий, сірий, чорний, капучіно
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Капучіно, Білий, Сірий, Чорний |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | хромована сталь |
| Каркас стільця | хромована сталь |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 636 ₴







