Опис товару
Меблева модульна система Бянко
Загальні розміри (Ш/Г/В) - 801/400/1140 мм.
Матеріал: корпус - ДСП, фасад - МДФ, вставка - ДСП
Колір корпус - білий, фасад - білий глянець, вставка - дуб сонома

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Виробник | Світ Меблів |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80.1 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 114 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Декоративні елементи | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 921 ₴

