Опис товару
Розміри:
Загальні розміри (Ш/Г/В) - 1210/385/2090 мм.
Матеріал: корпус - ДСП, фасад - ДСП
Колір артизан / антрацит
Розміри:
Загальні розміри (Ш/Г/В) - 1210/385/2090 мм.
Матеріал: корпус - ДСП, фасад - ДСП
Колір артизан / антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 3 |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 2 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Ніжки | метал |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1210 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Висота | 2090 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 849 ₴

