Опис товару
Розміри (Ш/Г/В) - 47/43/84 -66 см
Матеріал: Хром / фанера,тканина букле
Колір: вершковий/горіховий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип меблів | барний стілець |
| Форма сидіння | кругла |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Барний стілець |
| Колір каркасу | Горіх |
| Підніжка | Так |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина табуретки | 430 мм |
| Висота табуретки | 840 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 840 мм |
| Вага | 7 кг |
| Висота сидіння стільця | 660 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Чорний |
| Подножка | Так |
| Поворотный механизм | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 580 ₴




