Комфортний,зручний,сучасний стілець для кафе чи дому.М"який,з зручною підставкою для ніг.
Розміри (Ш/Г/В) - 40/46/88/108 см
Матеріал: поліпропілен ,тканина,метал фарбований
Колір : чорний /сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Подіум |
| Форма сидіння | кругла |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Сірий |
| Тип | Барний стілець |
| Підніжка | Так |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина табуретки | 460 мм |
| Висота табуретки | 880 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1080 мм |
| Висота сидіння стільця | 64 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 410 |
| Висота | 820 см |
| Глибина | 450 |
| Матеріал | хромований метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Комплектація підніжкою |
| Подножка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴


