Опис товару
Розмір (Ш/Г/В): 60/40/75 см
Матеріал: МДФ лам / дерево
Колір: бук
Розмір (Ш/Г/В): 60/40/75 см
Матеріал: МДФ лам / дерево
Колір: бук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Коричневий |
| Кількість додаткових полиць | 2 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Можливість регулювання висоти столика | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Коліщата |
| Форма стільниці | овальна |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 750 мм |
| Глибина столика | 400 мм |
| Довжина столика | 600 мм |
| Комплектація столика | |
| Захисне огородження по периметру полиць | Ні |
| Знімний піднос | Ні |
| Фіксатори для пляшок | Так |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Додаткові характеристики столика | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Декоративні елементи | хромована сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 016 ₴

