Опис товрау
Розміри (Ш/Г/В): 40/40/180 см
Матеріал - пофарбована сталь
Колір: чорний, мідний,золотий
Розміри (Ш/Г/В): 40/40/180 см
Матеріал - пофарбована сталь
Колір: чорний, мідний,золотий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Різні кольори |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Гачки | метал |
| Корпус (каркас) | метал |
| Ніжки | метал |
| Фасади | метал |
| Комплектація | |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Розбірна конструкція | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 260 ₴



