Опис товрау
Розмір (Ш/Г/В): 50/50/180 см
Матеріал - пофарбована сталь
Колір: чорний
Розмір (Ш/Г/В): 50/50/180 см
Матеріал - пофарбована сталь
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Гачки | метал |
| Корпус (каркас) | метал |
| Ніжки | метал |
| Фасади | метал |
| Комплектація | |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Розбірна конструкція | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 760 ₴

Відправка з 14 червня 2026