Опис товару
Журнальний столик стане невід"ємним атрибутом вашої вітальні.
Розміри (Ш/Г/В) - 900/550/420 см
Матеріал: скло / нержавіюча сталь
Колір: прозорий,тонований/хром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | овальна |
| Кількість додаткових полиць | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Прозорий, Чорний |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Колір каркасу | Хром |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | скло |
| Каркас, ніжки | метал |
| Полиці | скло |
| Декоративні елементи | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 900 мм |
| Глибина столика | 550 мм |
| Висота столика | 420 мм |
| Комплектація столика | |
| Газетниця | 1 шт. |
| Додаткові характеристики столика | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴







