Опис товару
Розміри: 120/68/76 см
Матеріал: верх - МДФ ламінований, ноги - МДФ ламінований
Колір: Дуб Сонома / Білий, Вільха / Білий, Білий
Розміри: 120/68/76 см
Матеріал: верх - МДФ ламінований, ноги - МДФ ламінований
Колір: Дуб Сонома / Білий, Вільха / Білий, Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 680 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | МДФ |
| Стільниця | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Дуб Сонома / Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 628 ₴



