Опис товару
Розміри: 115/75/74 см
Матеріал: стільниця - ламінований МДФ, основа - масив дерева, Сидіння - тканина
Колір: Еспрессо
Розміри: 115/75/74 см
Матеріал: стільниця - ламінований МДФ, основа - масив дерева, Сидіння - тканина
Колір: Еспрессо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 740 мм |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 720 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Царговий пояс столу | масив дерева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота кухонного столу | Нет |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Розмір стільниці кухонного столу | Нет |
| Стільниця | МДФ |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | Нет |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Еспрессо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 628 ₴

