Опис товару
Зручний комплект для кухні,веранди чи дачі.
Розміри: 110/70/75 см
Матеріал: сталь з порошковим покриттям / ламінований МДФ
Колір: дуб сонома
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | МДФ |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Колір | Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 360 ₴

