Опис продукту
Розміри 130/80/74 см
Матеріал: скло / нержавіюча сталь
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 740 мм |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | сталь, скло |
| Стільниця | скло |
| Фасади | скло, МДФ профіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота кухонного столу | Нет |
| Розмір стільниці кухонного столу | Нет |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | Нет |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 832 ₴



