Опис продукту
Розкладаний стіл
Розміри: 160 ÷ 200/90/75 см.
Матеріал: МДФ фарбований / нержавіюча сталь
Колір: білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | сталь, МДФ |
| Стільниця | МДФ |
| Фасади | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 980 ₴









