Опис продукту
Розміри 160/90/76 см
Матеріал: скло / МДФ забарвлений / ламіновані MDF / хромована сталь / нержавіюча сталь
Колір: скло - екстра білий, опори - дуб Сонома
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | сталь, хромована сталь, МДФ |
| Стільниця | МДФ, скло |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота кухонного столу | Нет |
| Розмір стільниці кухонного столу | Нет |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | Нет |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Царговий пояс столу | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 868 ₴








