Опис продукту
Розкладаний стіл,
Розмір: 80 до 130/80/76 см.
Матеріал: скло / хромомавана сталь
Колір: Скло - Сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Червоний, Сірий, Бежевий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 800 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1300 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | хромована сталь |
| Стільниця | скло |
| Фасади | скло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 164 ₴


