Опис продукту
Розкладаний стіл
Розміри: 120 ÷ 180/80/75 см,
Матеріал: скло / забарвлена сталь
Колір: скло - бежевий / рама - білий,
Розкладаний стіл
Розміри: 120 ÷ 180/80/75 см,
Матеріал: скло / забарвлена сталь
Колір: скло - бежевий / рама - білий,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Бежевий, Білий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | скло |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Фасади | скло, МДФ профіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 228 ₴



