Сучасний стіл,виконаний з міцних,довговічних матеріалів-кераміки та металу.
- Стіл - обідній нерозкладний.
- База - білий
- Ніжки столу -чорні
- Довжина - 1400 мм
- Ширина - 800 мм.
- Висота - 750 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Білий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Форма столу | Прямокутний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1000 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1550 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 190 ₴


