Стілець Танго Хокер
Будь ласка, уточнюйте можливість вибору тканини для даної моделі у менеджера нашого интернет-магазину!
Високе сидіння, підставки для ніг, закріплені між ніжками, - все це призначене для зручного положення людини, що сидить на стільці Танго.
Тому конструкцію можна встановлювати в будь-яких приміщеннях: барах,кафе , кухнях і т.д. Стілець Танго буде чудово виглядати і може вписатися в обстановку будь-якого громадського місця. і будинку
.
Характеристики:
- Висота виробу в нижньому положенні 650
- Висота виробу в верхньому положенні 850
- Діаметр виробу 310 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Група СДМ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Подіум |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип меблів | барний стілець |
| Форма сидіння | кругла |
| Колір | Чорний |
| Підніжка | Так |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина табуретки | 310 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подножка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 870 ₴


