опис стола
Стіл виконаний в стилі хай-тек ,для тих, хто цінує простоту і надійність.Виконаний з добротних,міцних матеріалів,а саме- стільниця з гартованого скла не вбирає запахів,міцні металеві ніжки.
Простий у догляді.стильний і ефектний,стіл доповнить вашу домашню атмосферу.
Характеристики:
- Висота виробу 750 мм
- Ширина виробу 700 мм
- Довжина виробу 1200 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴

