Габаритні розміри:
Висота - 31 см.
Ширина - 31 см.
Глибина - 45 см.
Табуретка з натурального дерева. Обираючи продукцію меблевої фабрики "Скіф" Ви робите вдале співвідношення в ціні і якості.

За продукцію виконану:
- в білому кольорі та кольорі ваніль нараховуються доплата + 20%,
- в кольорі венге та в сірому кольорі + 10 %.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Глибина табуретки | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 145 ₴


