Диван Комо Матролюкс для вітальні, кабінету нерозкладний
-10%
10 днів
влевовправо
Диван Комо вирізняється гарним дизайном та якісним наповненням, що робить його незамінним для тривалого та якісного перепочинку.
ППу та ППУ меморі підлаштовується під ваше тіло та забезпечують чудову підтримку.
Характеристики:
- Ширина – 2580 мм
- Висота – 810 мм
- Глибина – 1160 мм
- Розмір спального місця : 800*2000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вікова група | Для дорослих |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням спинки | 81 см |
| Глибина | 116 см |
| Довжина | 258 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 670,20 ₴

