Журнальний стіл розкладний Busetti в вітальню,спальню.заміський будинок

влевовправо
Стильний журнальний столик BUSETTI виконаний в кольорах дуб вотан/чорний, білий мат, дуб -пропозиція від польського виробника Halmar. Матеріал виготовлення: каркас-МДФ. Стільниця-МДФ, шпон. Елегантний стіл виконаний в оригінальному стилі, додасть інтер'єру родзинку, зробить його просторим та динамічним. Секрет привабливості меблів - довговічність, стильність та функціональність. Стіл відмінно підходить для вітальні або зони відпочинку у вашому будинку оформлених в сучасному, лофт або стилі мінімалізм, Каркас виконаний зі МДФ покритого шпоном, стільниця з МДФ. Стіл з журнального столу перетворюється на обідній, регулюється по висоті і має додаткову вкладку до стільниці.
Розміри :126-167/70/56/74 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб натуральний, Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Так |
| Регулювання розміру стільниці | Так |
| Трансформація столика в обідній стіл | Так |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1260 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Висота столика | 560 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 740 мм |
| Мінімальна висота регульованого столика | 560 мм |
| Максимальна довжина стільниці розкладного столика | 1670 мм |
| Мінімальна довжина стільниці розкладного столика | 1260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 000 ₴



