Компактний,стильний,зручний і вмісткий -так можна коротко описати передпокій Сіті.Такий передпокій візуально розширить площу,стане візитівкою вашої оселі.Допоможе підтримувати ідеальний порядок в невеликому коридорі.
висота 200 см
ширина: 100 см
глибина: 34 см
Колір дуб кремона
Виробництво: Gerbor
Використовувані матеріали:
корпус - ДСП ламінована;
фасад - ЛДСП
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 3 |
| Колір | Дуб кремона торро |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1000 мм |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус (каркас) | ДСП ламінована |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 5 670 ₴

