Стильний,сучасний,вишуканий стіл від польського виробника неодмінно приверне вашу увагу.
Виготовлений в модних тенденціях і кольорах,він прикрасить Вашу оселю.Стіл розкладний .Стільниця МДФ лакована,гартоване скло.
Основа- метал Стільниця МДФ +меламін.Колір :дуб артизан чорний
Розміри 100*76*100/135
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артезіан |
| Колір | Дуб |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1350 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ плівковий |
| Каркас, ніжки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 528 ₴







