Опис товару
Компактний нерозкладний стіл виконаний з сучасних,якісних матеріалів.
Розмір (Ш/Г/В) - 40 x40/76 см.
Матеріал - Метал / Кераміка
Колір - бежевий
Компактний нерозкладний стіл виконаний з сучасних,якісних матеріалів.
Розмір (Ш/Г/В) - 40 x40/76 см.
Матеріал - Метал / Кераміка
Колір - бежевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Квадратний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Чорний |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 400 мм |
| Ширина столу | 400 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | хромована сталь |
| Фасади | скло, МДФ профіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 312 ₴




Відправка з 13 червня 2026