Опис товару
Компактний нерозкладний стіл виконаний з сучасних,якісних матеріалів.
Розмір (Ш/Г/В) - 160 x90/76 см.
Матеріал - Метал / Кераміка
Колір - Білий мармур/чорний
Компактний нерозкладний стіл виконаний з сучасних,якісних матеріалів.
Розмір (Ш/Г/В) - 160 x90/76 см.
Матеріал - Метал / Кераміка
Колір - Білий мармур/чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
| Колір | Білий мармур |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | хромована сталь |
| Фасади | скло, МДФ профіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 940 ₴




