Двоярусне ліжко зі сходами та шухлядами Кадет (МДФ)

влевовправо
Затишне та безпечне ліжечко для ваших діток виготовлене з екологічних матеріалів,оснащене східцями-комодиками для зберігання,створить затишок у дитячій кімнаті,забезпечить здоровий сон та зекономить місце.
Параметри виробу:Довжина 2370 мм,
Ширина 850 мм
Висота 1655 мм
Спальне місце ; 1900*800 мм
Матеріал :ДСП/МДФ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Матеріал виготовлення каркаса | МДФ |
| Матеріал виготовлення фасаду | МДФ |
| Підстава спального місця | ДСП |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 237 см |
| Глибина дитячого ліжка | 85 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 166 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 850 ₴







Відправка з 05 червня 2026