Ліжко односпальне Chloe velvet 90x200 з додатковим спальним місцем Signal

влевовправо
Стильне,витримане,сучасне,-так можна описати новинку від польського виробника.М"який та приємний на дотик оксамит, створять затишок і дозволять підтримувати порядок у дитячій чи спальні.колір темно*бежевий
Ліжко оснащена додатковим спальним місцем.
матеріал тканина/ДСП
спальне місце 120*200
габаритні розміри 215*104*106 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 120х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір | Бежевий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид ліжка | висувне ліжко-ніша |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 215 см |
| Ширина ліжка | 104 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 106 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево, ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево, ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована, натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | тканина |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 760 ₴




