Журнальний столик Adelis Signal в вітальню,спальню.зону відпочинку

влевовправо
- Під замовлення
- Код: Adelis S
Відправка з 16 червня 202610 120 ₴
+380 (97) 485-44-85
Київстар
- +380 (66) 777-37-64Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
:Журнальні столики представлені сьогодні у всьому розмаїтті:від грубого лофту до витонченого мінімалізму..
На такому столику зручно подати чай чи каву,розмістити закуски.Зручно розмістити також книги чи журнали.
Журнальний столик Adelis -один із варіантіів
, Cтільниця: МДФ + кераміка Pandoro, каркас: МДФ + натуральний шпон,
колір: глянцевий білий / дуб.
Розміри 110*80 /35см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Форма стільниці | овальна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1100 мм |
| Глибина столика | 800 мм |
| Висота столика | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 120 ₴



