Опис товару
Цікавої форми,стильний .зручний,з підставкою для ніг.
Барний стілелець -чудовий вибір у заклад чи на домашню кухню.
Розміри (Ш/Г/В) - 46/42/78 см./
Матеріал: оксамит / метал
Колір: сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Подіум |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип меблів | барний стілець |
| Матеріал каркасу | хромований метал |
| Колір | Сірий |
| Тип | Барний стілець |
| Підніжка | Так |
| Поворотний механізм | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина табуретки | 420 мм |
| Висота табуретки | 78 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 990 мм |
| Вага | 37 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | Оксамит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 420 |
| Висота | 770 см |
| Глибина | 400 |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Комплектація підніжкою |
| Подножка | Так |
| Поворотный механизм | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 872 ₴

