Кутовий диван «Париж» створений для тих, хто обирає стиль та зручність.
Поворотний механізм трансформації з легкістю перетворює диван на повноцінне двоспальне ліжко. Завдяки своєму наповненню ідеально підходить для щоденного сну.
Має дві ніші для зберігання речей – містку нішу в кутовій частині, та додаткову нішу, яка одночасно слугує зручним приліжковим столиком.
Також диван має дві полички.
Накладний столик з ламінованого ДСП можна використовувати як підставку для ноутбука чи телефона.
Наповнення – пружинний блок, букові ламелі, пінополіуретан підвищеної щільності.
Механізм трансформації – поворотний (ножиці).
Полиці, столик – ламіноване ДСП.
Спальне місце 160*200 см
Габаритні розміри ;220*300 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вико Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | Диван-трансформер |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 5 |
| Механізм трансформації спального місця | Поворотний механізм |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Вікова група | Для дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 см |
| Глибина | 220 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектация съемным чехлом | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 31 200 ₴





