Характеристики:
- Висота царги-400 мм (+/-10 мм)
- Глибина короба-210 мм
- Механізм підйому Eksan
- Ніжки-металеві висотою -100 мм
- Каркас-ДСП, Фанера, Металева рамка +ламелі
- Короб для з/р-короб є (1 шт.) ХДФ
- спальне місце 160*200 см
- габаритні розміри 220*173*100 см
Модель має наступні переваги:
- Міцність та надійність підйомного механізму.
- Містка ніша для білизни.
- Велике м'яке узголів'я.
- Просторе спальне місце.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MATRO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 220 см |
| Ширина ліжка | 173 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 000 ₴




