Ліжко-Колиска для немовлят Mriya комбі горіх/ваніль,горіх /білий DeSon

Ліжечко TRANSFORMER– це найперше затишне місце для вашого малюка. Любов – це коли ти хочеш, щоб твоїй близькій людині було добре. А якщо це дитина – тим більше. При виборі ліжечка потрібно врахувати найосновніші деталі: безпечність, багатофункціональність, надійність та комфорт. А ще – належний естетичний зовнішній вигляд. Всіма вище сказаними якостями наділене дитяче ліжечко TRANSFORMER.
Маючи понад 6 конфігурацій, це ліжко дозволяє використовувати мультифункціональний концепт для кожного етапу розвитку дитини. Продумана до деталей конструкція дозволяє економити простір в кімнаті, а ще час та зручності для батьків.
Ліжко виготовлене із масиву сосни, що створює натуральне природнє та здорове середовище для дитини. Використані високоякісні натуральні матеріали, закруглені форми ліжка, регулюючі елементи дають безпеку та надійність.
Особливості:
надійний механізм опускання бортика;
маятниковий механізм поперечного гойдання з фіксатором;
дно з ортопедичних ламелей;
двокамерний ящик з телескопічними
направляючими.
Модифікація:
Понад 6 конфігурацій.
Дитяче ліжечко дозволяє використовувати мультифункціональний концепт для кожного етапу розвитку дитини:
-Люлька для новонародженого: від 0 - 5 місяців
-Манеж для немовляти: від 5 місяців - 2 років
-Диванчик для малюка: від 2 років - 5 років
для дітей віком:
0-5 років
комплектація:
з ящиком / без ящика
Колір:
Шоколад
Розміри:
зовнішній: 125х66х92 см
спальнe місцe: 120х60 см
ящик: 106х50х10 см
упакування: 125х72х16 см
вага: 32 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DESON |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжечка | Ліжечко-трансформер |
| Тип механізму хитання | маятниковий |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Дно ліжечка | дерев'яні ламелі |
| Матеріал фасаду | Натуральне дерево |
| Рівні регулювання висоти ложі | 2 |
| Рівні регулювання передньої стінки | 2 |
| Блокування механізму хитання | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Лак |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 125 см |
| Ширина | 66 см |
| Висота з урахуванням боковин | 92 см |
| Вага ліжечка | 32 кг |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 120 см |
| Ширина спального місця | 60 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Розміщення скриньки | Внизу |
| Навісний ігровий елемент | не передбачений |
| Пеленальний столик | Ні |
| Захисна профіль-накладка на верхній частині боковин | Так |
| Балдахін | Ні |
| Електронний музичний блок | Ні |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Знімна передня стінка | Так |
| Система захисту від довільного регулювання ліжечка | Так |
| Можливість трансформації ліжечка в підліткову ліжко | Ні |
| Можливість трансформації ліжечка в письмовий стіл | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокировка механизма качания | Так |
| Пеленальный столик | Ні |
| Защитная профиль-накладка на верхней части боковин | Так |
| Балдахин | Ні |
| Электронный музыкальный блок | Ні |
| Карманы для аксессуаров | Ні |
| Съемная передняя стенка | Так |
| Возможность трансформации кроватки в письменный стол | Ні |
- Ціна: 6 920 ₴


