Такий компактний стіл -чудове рішення для невеликої кухні.За таким столом з задоволенням збереться сім"я для сніданку чи обіду,або для душевних бесід за горнятком кави.
Розміри стола 1180*680*73,6 см
Матеріал ДСП 16 мм/дерево
Колір білий/сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 736 мм |
| Довжина столу | 1180 мм |
| Ширина столу | 680 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота кухонного столу | Нет |
| Розмір стільниці кухонного столу | Нет |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | Нет |
| Форма стільниці столу | кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 861 ₴


