Комод Нордик 1400 дуб крафт золотий/графіт,білий Еверест в дитячу,спальню роликові напрямні

влевовправо
Меблі від українського виробника Еверест -надійні та якісні.За ціною можна віднести до сигменту бюджетних меблів , якість і зовнішній вигляд чудові.Гарне поєднання кольорів -строгі геометричні лінії ,такий комод стане окрасою будинку та надійним місцем для складування речей.
Комод гармонійно впишеться в обстановку спальні чи дитячої кімнати..Вмісткий ,оснащений двома дверима та 4-ма шухлядами ,дозволить розмістити необхідні речі-білизну,одяг ,іграшки чи книги.
Матеріали :Корпус ДСП Фасад ДСП
Колір :венге/дуб молочний, венге, дуб сонома
Розмір комода ш 1400 в 960 гл 380 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Графіт |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 96 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 140 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 100 ₴

