Опис товару:
Стіл зроблений з ДСП.,має надбудову у вигляді пеналу,шафок та поличок.
Матеріал; корпус - ДСП, фасад - ДСП
Габаритні розміри:
Ширина - 1400 мм.
Глибина - 550 мм.
Висота - 750 (1720) мм.
Вага - 34 кг.
Зміна кольору на бетон -+10%
Кольорова гамма:антрацит,бетон,венге,горіх,білий,кашемір,крафт,сонома.
Інструкція по збірці
Стіл зроблений з ДСП.,має надбудову у вигляді пеналу,шафок та поличок.
Матеріал; корпус - ДСП, фасад - ДСП
Габаритні розміри:
Ширина - 1400 мм.
Глибина - 550 мм.
Висота - 750 (1720) мм.
Вага - 34 кг.
Зміна кольору на бетон -+10%
Кольорова гамма:антрацит,бетон,венге,горіх,білий,кашемір,крафт,сонома.
Інструкція по збірці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість відкритих полиць | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1400 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1320 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Комплектація | |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Опори | ДСП |
| Полиці | ДСП |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 675 ₴

Відправка з 14 квітня 2026