Ефектне та зручне ліжко,яке створить акцент у спальні і забезпечить здоровий сон.Оснащене підйомним механізмом.
Тканина :Ірис
Габаритні розміри:2130*1150*1560 мм
Спальне місце :140*200 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 115 см |
| Довжина ліжка | 213 см |
| Ширина ліжка | 156 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 500 ₴

