Опис товару:
Трюмо з ДСП для спальні.Велике,зручне дзеркало,багато шухляд для косметики і інших жіночих таємниць-воно стане прекрасним доповненням вашої кімнати
Матеріал; корпус - ДСП, фасад - ДСП, ручки - метал
Габаритні розміри:
Ширина - 1130 мм.
Глибина - 450 мм.
Висота - 1450 мм.
Вага - 45 кг.
.
Кольорова палітра :Кашемір ,венге,сонома ,тахо ,горіх.,трюфель,крафт,білий
Трюмо з ДСП для спальні.Велике,зручне дзеркало,багато шухляд для косметики і інших жіночих таємниць-воно стане прекрасним доповненням вашої кімнати
Матеріал; корпус - ДСП, фасад - ДСП, ручки - метал
Габаритні розміри:
Ширина - 1130 мм.
Глибина - 450 мм.
Висота - 1450 мм.
Вага - 45 кг.
.
Кольорова палітра :Кашемір ,венге,сонома ,тахо ,горіх.,трюфель,крафт,білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Венге, Горіх темний |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 145 см |
| Глибина столика | 45 см |
| Довжина столика | 113 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Пуфік | Ні |
| Тумба | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | метал |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Стільниця | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ніжки | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 670 ₴

