Туалетний столик Тоффі 4Ш супермат тоффі/горіх макадамія

- В наявності
- Код: TF-74-TF
6 885 ₴
+380 (97) 485-44-85
Київстар
- +380 (66) 777-37-64Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туалетний столик модульної спальні Тоффі Миро Марк-зручне місце для зберігання косметики та їнших речей
Розміри стола :1200*450*768 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 77 см |
| Глибина столика | 45 см |
| Довжина столика | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 885 ₴
