Елегантне,стильне сучасне ліжко з підйомним механізмом стане відмінним вибором для вашої спальні і запезпечить здоровий сон.
Розміри ліжка:1980*2240*900 мм
Спальне місце :160*200 см
Матеріал каркасу:ДСП
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 90 см |
| Довжина ліжка | 224 см |
| Ширина ліжка | 198 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 196 ₴

